Grup Şirketleri

Kaliteye verdiğimiz önem uzun dönemde başarımızın anahtarı olacaktır.

Rekabetçi konumumuzu korumak ve hayata geçirdiğimiz projelerin katma değerini artırmak paydaşlarımızın katkısı ile mümkün olabilmektedir. Paydaşlarımızla farklı mecraları kullanarak sürekli bir araya gelmek ve onlardan geribildirimler almak, topluluğumuzu zenginleştirmek için önem verdiğimiz konular arasında yer almaktadır. Zergroup şirketlerinin insan kaynakları ve kalite politikaları ortaktır. Toplam kalite yönetimindeki ortak hareket tüm grup şirketlerimizin tedarikçi, müşteri ilişkilerini yönetmekte olup, ortak duruş sergilememize sebep olmaktadır. Biz birliğin kuvvet doğurduğu ilkesi ile hareket ediyor, gücümüzü özerk kurumlarımızın seri hareket kabiliyetinden ve yek vücut grup bütünlüğümüzden alıyoruz. 

Bünyesinde bulunan; lüks hırdavat, plastik banyo ve mutfak ürünleri, oyuncak, kırtasiye malzemeleri, ev ve mutfak gereçleri, temizlik malzemeleri, elektrik ve elektronik ürünler, kozmetik, hediyelik eşya, aydınlatma gibi ürünlerin alımını, ithalini, ihracını ve ticaretini yapmaktadır. Bünyesinde yer alan markalarıyla oluşturduğu ürünleri yurtiçinde tüketici ile buluşmasını sağlıyor.

Zeray, 2012 yılında Amerika San Francisco’da kurulmuştur. Yiyecek ve içeçek hizmetleri sektöründe faaliyet göstermektedir. Konukların lezzet alışkanlıklarını ve konforlarını ön planda tutan Zeray sundugu zengin lezzetleri, sıcak ortamı ve servisiyle fark yaratıyor.

Hadımköyde 5500 metrekarelik kapalı alanda, çöp torbası, mop ve koli bandı üretimi yapan  Zerpak Ambalaj , ayda 450 tonun üzerinde çöp torbası üreterek ürünlerinin yurtiçi ve yurtdışında tüketicileri ile buluşmasını sağlıyor.

Bünyesinde bulunan; lüks hırdavat, plastik banyo ve mutfak ürünleri, oyuncak, kırtasiye malzemeleri, ev ve mutfak gereçleri, temizlik malzemeleri, elektrik ve elektronik ürünler, kozmetik, hediyelik eşya, aydınlatma gibi ürünlerin alımını, ithalini, ihracını ve ticaretini yapmaktadır. Bünyesinde yer alan markalarıyla oluşturduğu ürünleri yurtiçinde tüketici ile buluşmasını sağlıyor.

Müşterilerimizin arz-talep istekleri doğrultusunda toptan ticaretini E-Ticaret'e taşıdı. Birbirinden farklı ürün gruplarıyla verilen hizmeti ile taktir kazandı.